Provozní náplně Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
 • Rychlý náhled
  194 Kč na objednávku 5-7 dní

  Speciální vysokotlaké přísady. Masivní mazací film poskytuje vynikající ochranu proti opotřebení a trvanlivost. Speciálně navrženo pro vysoce výkonné primární disky. Navrženo pro všechny motocykly Big Twin Harley-Davidson® '84 a později vybavené spojkou s mokrou membránou.

  194 Kč
 • Rychlý náhled
  214 Kč na objednávku 5-7 dní

  Doporučeno pro použití ve 4-, 5- a 6-rychlostních převodovkách Harley Davidson® Big Twin. Výjimečný balíček aditiv pro extrémní tlaky zajišťuje hladké řazení ve všech rychlostech. Je vysokotlaký převodový olej používaný pro velmi vysoké zatížení.

  214 Kč
 • Rychlý náhled
  252 Kč na objednávku 5-7 dní

  Speciálně vyvinutý pro vysoce výkonné převodovky Speciální vysokotlaké přísady Olej zajišťuje hladké řazení při všech rychlostech" Odolný mazací film poskytuje vynikající ochranu proti opotřebení a trvanlivost

  252 Kč
 • Rychlý náhled
  212 Kč Skladem

  Vhodné pro spojky ponořené v oleji. Speciální plně syntetické základové oleje poskytují dokonalé mazání a ochranu proti vysokým teplotám pro velkoobjemové vzduchem chlazené motory. Splňuje všechny požadované specifikace pro motory Harley-Davidson. 20W-50 DS3 SYNTHETIC: Lze použít pro všechny 3 důležité aplikace – motor, převodovka a primární pohon

  212 Kč
 • Rychlý náhled
  777 Kč skadem

  Vhodné pro spojky ponořené v oleji. Speciální plně syntetické základové oleje poskytují dokonalé mazání a ochranu proti vysokým teplotám pro velkoobjemové vzduchem chlazené motory. Splňuje všechny požadované specifikace pro motory Harley-Davidson. 20W-50 DS3 SYNTHETIC: Lze použít pro všechny 3 důležité aplikace – motor, převodovka a primární pohon.

  777 Kč
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek